Bizimle iletişim kur
Cheryl

Telefon numarası : 19183983580

Naber : +8619183983580

Wiki, Inc.

İnsanlara samimiyetle davranın ve kaliteyle ikna edin.

  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
  • Wiki, Inc.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Markalar WIKI No. Çalışanları 20~100
Yıllık satış 2000000-1000000 Yıl kurulan 2006
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

 

Çin Wiki, Inc. şirket Profili 0

 

2006 yılında kurulan, 15 yıldan fazla bir süredir yüzey işlemeye odaklanan Wiki, Inc.artık dünyanın en ileri teknoloji şirketi haline geldi.


Hidro daldırma, nano krom, elektro-parlatma, termal krom ve ısı transfer baskı teknolojileri için tasarım, araştırma, geliştirme ve imalat konusunda uzmanlaştık.


Profesyonel Ar-Ge, üretim ve satış ekibimiz, "Konsantrasyon", "Profesyonel" ve "Özveri" misyonu ile pazarların talebini karşılayan çeşitli ürünler geliştirmiştir.Ürünlerimiz küresel pazarın% 75'ini kapsamaktadır.


Wiki, Inc.yüksek kaliteli ürünleri ve satış sonrası hizmetleri ile iyi bir isme sahiptir.Şimdiye kadar ABD, İngiltere, Almanya gibi birçok ülkede OEM ve ODM siparişlerini kabul ediyoruz. Bağımsız marka acentelerimiz var.


Dünyanın her yerinden müşterileri bize katılmaları, teknolojiyi bizimle görüşmeleri ve bizi ziyaret etmeleri için içtenlikle karşılıyoruz.

 

Geçmiş

Çin Wiki, Inc. şirket Profili 0

Şirket, 14 yıldan fazla yüzey işleme teknolojisi ve pazar geliştirme deneyimine sahiptir ve su transfer teknolojisi ve püskürtme teknolojisi alanında başarılar elde etmiştir. Su transfer teknolojisi açısından firmamız sadece çeşitli ABS efektli kalıplar, ahşap tahıl, metal tahıl, mermer tahıl, karbon fiber tahıl, alev tanesi, hayvan tahıl, kafatası deseni, kamuflaj gibi çeşitli desenlere sahip su transfer filmi sağlamakla kalmıyor, Çiçek desenli film vb. Su transfer baskı teknolojisinin öğrenilmesini de sağlar. Püskürtme teknolojisi açısından firmamızın sadece püskürtme makineleri değil, aynı zamanda yardımcı kimyasal maddeler de bulunmaktadır. Müşteriler kendi temsilcilerini satın almayı veya hazırlamayı seçebilirler. Her yıl, ülkenin her yerinden müşteriler teknik eğitime katılmaya geliyor. Ansiklopedi şirketimizi, tek bir işbirliği, ömür boyu dostlarımızı seçin.

Hizmet

Servisimiz

 

Tüm su transfer baskı ve Nanometre Kaplama Ürünlerini aşağıdaki gibi üretip sunuyoruz.
- PVA Hidrografik Film
- Su Transfer Baskı Filmi
- Aktivatör
- Mürekkep
- Baz Astar / Boya / Lake
- Üst vernik (PU yağı)
- WTP Makinesi, Hidrografik Baskı Makinesi
- Su transfer baskı işlemi (Hidro daldırma)
- Teknoloji ve Eğitim Hizmeti
- Nanometre Kaplama, Krom Sprey

Ekibimiz

Çin Wiki, Inc. şirket Profili 0